O kouzelný prsten princezny Xenie
Úterý, 09 Listopad 2010 17:08

Není zřejmě žádným překvapením, že se jedná o ženský turnaj ve volejbale. Tento turnaj vznikl z podnětu mnoha hráček, které si chtěly zahrát ryze ženský volejbal, na nízké "sako", pořádně si zasmečovat. Co vám budeme povídat, na turnajích smíšených družstev se často dostaneme pouze do role nahrávačky a k těm smečům tolik příležitostí není.

Turnaj vznikl již v roce 2004, kdy se odehrálo první kolo. Avšak těšil se velkému zájmu, kapacita tělocvičny přestávala stačit, a tak jsme potřebovali vymyslet buďto další turnaj nebo větší prostory a nebo taky oboje . Malá kapacita a velký zájem byly pak důvodem pro vznik dalšího ženského turnaje - O Škrpál tetky Bařinové.

Pravidelně kolem 27.11. SK Hores tedy pořádá turnaj O kouzelný prsten princezny Xenie (tento den totiž Xenie slaví svátek). Turnaj si zpestřujeme soutěží pro mužskou část našich družstev - O nejlepší roztleskávačku. Povzbuzování je totiž hrozně důležité. A že to pánům fakt sekne, se můžete podívat na fotkách z jednotlivých turnajů.

Věříme, že Váš zájem o Xenii bude nadále trvat a opět se těšíme na další výborné zápasy. Zde na těchto stránkách Vám pak vždy zveřejníme výsledky, informace a fotky.