HODONÍNSKÝ DEN ŽEN
Sobota, 12 Březen 2011 20:24

Letos Den žen oslavil 100. výročí a tak jsme se rozhodly to pořádně oslavit i v naší kotlině. Vznikl tak Hodonínský den žen a když už se koná jen jednou do roka, myslíme, že máme nárok si aspoň v tento den udělat čas jen samy na sebe. Takže pro vás dne 12.3.2011 sportovní klub HORES připravil celodenní cvičení + doprovodný program k tomu.

Během dne jste si mohly zacvičit:

* aerobik

* step aerobik

* pilates

* zumbu

* jógu

* jumping

* a nezapomněly jsme ani na těhulky, pro které bylo připravené cvičení na balonech.

Kromě toho jsme se mohly nechat namalovat u stánku Mary Kay, svoje produkty nám také předvedla Oriflame a Ekodrogerie z mýdlových ořechů. Bylo velmi příjemné nechat si udělat manikúru a pedikúru a kdo měl odvahu, nechal si změřit tuk. O naše pohodlí se postarali maséři, což bylo velmi příjemné a nesmíme opomenout barmany, kteří nám míchali výborné drinky. Děti a nejen ty mohly vyzkoušet interaktivní hru Nintendo Wii Sports Resort a Nintendo Wii Fit. Doufáme, že jste využily také poradenství ohledně správného držení těla, tzv. sm system cvičení, který pomáhá posílit ty svaly, aby nás již více záda nebolela.

Večer nám zpestřila barmanská show, kdy nám profi barman ukázal několik moc hezkých triků. Jeho ohňová show byla velmi efektní. A program završilo vystoupení Hodonínských mažoretek. Z časových důvodů nakonec nebyla zařazena módní přehlídka módního ateliéru Romana Ševčíková, což nás velmi mrzí.

Součástí HDŽ byl i 5. ročník volejbalového turnaje O Škrpál tetky Bařinové, info najdete v sekci Škrpál.

 

zumba

 

barman

 

jumping

 

mazoretky

 

Mary Kay

 

Doufáme, že se Vám akce líbila a že se příští rok opět sejdeme. Nezapomeňte omrknou fotky a případně přidat komentář na facebook

 

Velmi rádi bychom touto cestou znovu poděkovali našim sponzorům:

O.K. Sport, Mléčný Bar Špaček, Mary Kay, Oriflame, www.bioekoshop.cz, www.cyklokropac.cz, Sparitual, Vigoss jeans, Italské speciality, Módní ateliér Romana Ševčíková, Solarino Hodonín, Term, Regenerační a rekondiční centrum Sportfly, Hodonínské listy, Rádio Jih a zejména našemu největšímu sponzorovi Revírní bratrské pokladně