ŠKRPÁL 2012
Škrpál 2012
Sobota, 21 Leden 2012 13:43

Příchod jara a také MDŽ jsme opět, již tradičně, oslavily ryze ženským volejbalovým turnajem O Škrpál tetky Bařinové aneb MDŽ se vrací. Ten se letos konal 10.3.2012. Síly zde změřilo celkem 14 družstev. Zájem o turnaj je vskutku obrovský. Letos jsme dali šanci výkonostně stejným družstvům, a tak vznikla tzv. VIP skupina C, ve které hrály Gazely Bzenec, Sokolky Lužice, Mixelky Josefov (náš nováček) a Veslařky Hodonín. Tato družstva chodí na naše turnaje pravidelně, my je vždy velmi rádi vidíme a tak jsme pro ně připravili tuto skupinu. Ze zpětné vazby víme, že se jim "rozlosování" líbilo. Také další dvě skupiny byly velmi vyrovnané, a když říkáme velmi, myslíme tím skutečně velmi. Konečné pořadí jsme počítali do posledního balonu, protože družstva vyhrávala vždy tak říkajíc "o prsa". Jen nás trošku mrzelo, že přes obrovský zájem o turnaj, si hráčky nevyčlenily celý den na to, aby mohly v klidu hrát všechny zápasy. Ženy - přeci víte, že tak velký turnaj se nedá odehrát během dopoledne. Tak s tím příště prosím počítejte a neutíkejte nám dříve. Přišly jste o velmi strhující zápas mezi Iskrou Holíč a domácím HORES Hodonín.


Těší nás, že se ujala soutěž o IN-Škrpál a že se i letos objevily zajímavé kousky do soutěže. Hlasování bylo velmi těsné, vítězným IN- Škrpálem se nakonec stala Lentilková žabka od družstva Piňa Colada Lužice (jen o 1 hlas porazila Perníkové škrpálky od Sokolek Lužice).


Skvělé antré na turnaj mělo družstvo Bejlíz Ratíškovice, které na plac nakráčelo ve velmi stylových škrpálech na pořádném kramfleku. Holky, to jste nás potěšily, super nápad, hrozně ho oceňujeme.

 

A jak tedy turnaj dopadl:

1. Iskra Holíč - ale bylo to tedy fakt těsně, poslední zápas s Horesem byl vydřený, vítězství je zasloužené.

2. HORES Hodonín

3. Veslařky Hodonín

4. Baby Hodonín

5. Světlušky Vnorovy

6. Gazely Bzenec

7. Bejlíz Ratíškovice

8. Sokolky Lužice

9. Piňa Colada Lužice

10. Allrisk Mutěnice

11. Sokol Kyjov

12. Orel Veselí n. Moravou

12.-13. - Lazarky Prostějov a Mixelky Josefov - tam to bylo skutečně nerozhodně, nelze říci, kdo byl lepší.

 

Nuže a jistě čekáte na FOTKY. Na Vaše zážitky a postřehy se těšíme na fejsbúku