ŠKRPÁL 2014
Škrpál 2014
Pátek, 28 Únor 2014 22:22

Letošní turnaj O škrpál tetky Bařinové se konal v sobotu 8.března 2014. Muži převzali péči o domácnost a drobotinu a my, ženy, jsme si šly pořádně dát do těla na tento oblíbený volejbalový turnaj.

Turnaj byl velmi napínavý. Ze skupiny A a B postupovala dvě vítězná družstva, která pak hrála systémem do kříže. Ze skupiny A postoupily Hores Hodonín a Baby Hodonín, ze skupiny B potom Iskra Holíč a Užovky Veselí n.Moravou. Po strhujících zápase si nakonec finále zahrála dvě domáci družstva a sice Baby Hodonín a pořádající Hores Hodonín. Zápas byl strhující, obě družstva hrála výborně. Nakonec ovšem vyhrály Baby Hodonín, a to doslova o prsa, stavem 25:23.


Konečné pořadí zde:

1. Baby Hodonín

2. Hores Hodonín

3. Užovky Veselí n. Moravou

4. Iskra Holíč

5. Allrisk Mutěnice

6. Hustý Hustopeče

7. Veslařky Hodonín

8. Piňakoláda Dubňany

9. Orel Veselí n. Moravou

10. Světlušky Vnorovy

11. Sokol Kyjov

12. Lazarky Prostějov

13. Sokol Lužice

14. Jahůdky Radějov

15. Mixelky Josefov

 

Vítězkám moc blahopřejeme a děkujeme za perfektní match.

 

V soutěži on In-Škrpál se nám sešly pozoruhodné exempláře. Můžete posoudit na fotkách. Škrpály, které dostaly nejvíce hlasů, dodalo družstvo Piňakoláda Dubňany. Všem zúčastněným děkujeme a obdivujeme vaši fantazii a vynalézavost.

 

Bohužel se nám letos nevyhnula zranění. Hned čytři hráčky si poranily kotníky nebo jiné části těla. Přejeme brzké uzdravení a doufáme, že budete brzy fit.


Fotky můžete shlédnout zde