Škrpál 2016
Škrpál 2016
Čtvrtek, 18 Únor 2016 11:59

Jaru se příliš nechce, pořád ne a ne začít. Nám se ovšem v sobotu 5.3.2016 chtělo, a hodně. Chtělo se nám zahrát si ryze ženský volejbalový turnaj. A že byl taky důvod, vždyť letos se turnaj O škrpál tetky Bařinové konal již po desáté. Letos se účastnilo 14 týmů z blízka, z dáli. Přijely si zahrát holky z Uherského Ostrohu, z Trnavy, Prostějovat apod. Turnaj probíhal v poklidné a přátelské atmosféře. Také v soutěži o nejzajímavější In-škrpál se nám v posledních ročnících schází čím dál více zajímavější kousky a letos tomu nebylo jinak. Samotný vítězný škrpál Kamínek to nakonec vyhrál tak říkajíc o prsa.

A stejně tak i finální volejbalový zápas mezi Horesem Hodonín a Elánistkami Trnava byl velmi napínavý, chvílemi i nervy drásající. Holky z Trnavy jsou našimi nováčky, ale potrápit dokázaly domácí tým skutečně obstojně. A nesmíme zapomenout pochválit i ostatní družstva, protože všechny jste hrály skvěle a doufáme, že Vás turnaj bavil.

A nyní už dost tlachů, tady jsou výsledky:

1. Hores Hodonín

2. Elánistky Trnava

3. Svělušky Vnorovy

4. Lokomotiva Uherský Ostroh

5. Iskra Holíč

6. Sokolky Komín

7. Baby Hodonín

8. Lazarky Prostějov

9. Fernetky Břeclav

10.-11. - Sokolky Mutěnice / Hustý Hustopeče

12. - Mixelky Josefov

13.-14. - Orel Veselí / Sokol Lužice.


Velmi nás těší zájem o tento turnaj. Moc bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří přispěli hodnotnými cenami. A doufáme, že za rok se sejdeme opět. A teď mrkejte na fotky.

 

A abychom nezapomněli, Alča moc děkuje za poukázky, vážně to nečekala a byla z toho velmi, velmi překvapená. A zároveň ji hodně potěšily. Děkuje všem, kteří se na tomto báječném překvapení podíleli.

 

PS: Pro holky z Horesu - děvčata, ta vajíčka, co jste dostaly, nejsou mýdla, ale vosk, nikoliv však svíčka. Je to prostě ozdoba z vosku a věříme, že vám rozveselí byt, až si budete dělat velikonoční výzdobu.