XENIE 2017
Xenie 2017
Pondělí, 02 Říjen 2017 13:10

2. prosince 2017 jsme si opět udělaly dámský dýchánek, teda vlastně turnaj a že nám to skvěle šlo. Loňský ročník, který byl v pořádí třináctý, jsme pro jistotu přeskočily a letos jsme opět vesele hrály dál. Pravda, smůla se nám tak úplně nevyhnula (přejeme Hance brzké uzdravení, všechny na tebe myslíme), nicméně atmosféra byla pohodová.

Hrozně se nám na těch turnajích líbí, jak už se všichni známe, kecáme co nového a co starého, prostě se nám rozrostl okruh našich známých a to je hrozně fajn. Jsme moc rády, že tam vládla tak pohodová a přátelská atmosféra. A to dokonce i během zápasů. Holky se na sebe nemračily, házely přes síť nejen balóny, ale i vtípky, prostě pohodička.

O pohár se nakonec v závěrečném duelu utkali dva téměř tradiční konkurenti - Iskra Holíč a Hores Hodonín. A kdo vyhrál? Po nervy drásajícím duelu se radoval z výhry pořádající tým, tedy Hores Hodonín. Jen pro zajímavost, Iskra vyhrála Xenii celkem 5-krát, Hores díky letošnímu vítězství má na kontě 4-té vítězství.


Konečné pořadí bylo následující:

1. Hores Hodonín

2. Iskra Holíč

3. Piňacoláda

4. Světlušky Vnorovy

5. Lazarky Prostějov

6. Hustý Hustopeče

7. Baby Hodonín

8. Sokol Mutěnice

 

Moc a moc děkujeme našim hlavním sponzorům - firmě Fosfa a.s. a Sonnentor s.r.o. za poskytnutí hodnotných cen pro vítěze. Moc si toho vážíme.


Už dost žvanění, na fotky mrkejte zde a případné vaše příspěvky nám pište na facebook. No a na jaře opět AHOJ.